123people.com

123people.co.uk bu internet sitesini duymuş olabilirsiniz çünkü harika projelerden bir tanesi olan bu web sitesi özellikleri ve uygulaması ile kendini fark ettiriyor.

Bu web sitesi gerçek zamanlı kişi arama motoru olarak adlandırılmaktadır. İlk girdiğinizde sade ve hoş bir tasarım ile sizleri karşılıyor. Yaptığı işlemler özgün olmakla birlikte kaliteli bir yapısı var. Web sitesinin en güzel özelliklerinden biri de 7 dil desteğinin bulunmasıdır.

123people

123people

FR, DE, EN, NL, ES, CAT, IT gibi dil destekleriyle dünyanın bir çok yerine hizmet vermektedir. “Gerçek zamanlı kişi arama motoru “ isminden de anlaşılacağı üzere sitede,

İsim, Soyisim veya Firma olarak da arayabilirsiniz. Bu arama motoru ile istediğiniz bir çok isim veya firmayı bulabileceksiniz.

Gerçekten projenin hakkını vermişler siteye girip uygulamalardan yararlandığınızda ismini unutamayacaksınız. Çünkü bir daha işinize yaramak üzere hatırlayacaksınız. Burada görülen resimdeki gibi arama sonuçlar sıralanmaktadır.

http://img21.imageshack.us/img21/853/people123300x220.jpg

Ülkemizdede bu tür projelerin yapılması ve geliştirilmesi elbette ki bizleri çok mutlu edecektir. Bunun için bilişim ile ilgilenen arkadaşların bu tür bir projeyi düşünmeleri isteriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.