2010 Atasay altın takı modelleri

Daha öncesinde gördüğümüz takılarda gördüğümüz çok hoş desenler artık yüzüklerimize yerleşiyor. Altın sarısı ile güneşin aydınlatmasıyla yüzümüze parlayan kelebek ve yıldızlar sayesinde kendinizi mutlu edip, arkadaşlarınız tarafından nazar edilebilirsiniz.

2010 Atasay altın takı modelleri

2010 Atasay altın takı modelleri

2010 Atasay modellerinde daha çok Avrupa bilim-kurgu filmlerinde gördüğümüz çeşitli modeller ile ilginç ve hoş bir tasarım ile süsleyen Atasay bir an için gerçekten bu yüzük mü sorusunu akıllara getiriyor.

2010 Altın koleksiyonlarında altınlardaki bazı yüzüklerin arasındaki semboller arasında Nazar Boncuğu ’da bulunuyor.

İnci gibi alyans modeli

2010 Atasay altın takı modelleri inci gibi

2010 Atasay altın takı modelleri inci gibi

Özel süslemeler ile Osmanlı hanımlarının yüzüklerini benzetilen bu yüzük ince bir yapıda ve ortasında 3 adet pırlanta bulunuyor.

Mısır kraliçesi kolyesi

Mısır kraliçelerinde ki kolyenin bir benzerini yapan Altınsy, üst tarafları kalın alt tarafları ise sipsiye benzer bir kolye üretmiş. Söyleyebilirim ki çok farklı ve hoş bir tasarım ortaya çıkmış.

Mor kolye, mor alyans ve mor yüzük

Bu takım sizi morlar içerisinde çok zarif gösterecek. Mor’a güzel giden en güzel renklerden olan beyaz rengini ağırlıklı kullanmanız halinde bu takımı kullanırsanız bu takımın ne kadar hoş yakıştığını siz de göreceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.