2010’un En İyileri

2010 yılının en iyi filmleri mi, eski filmler mi?

 

Sinema izlemek kişiye göre değişmektedir. Hatta bu durum aile içinde sorunlara bile yol açmaktadır. Hep birlikte bir sinemaya gidilmeye karar verildiğinde hangi filme girilmesi konusu aile içinde büyük tartışmalara neden olabiliyor. Bu olay çocuklu ailelerde çok daha farklı seyretmektedir.

Günümüzde sinemaya kişi başı verilen ücret ve bir aile hep birlikte sinemaya gitmenin maliyeti fazla olduğundan dolayı aileler internetten film izle gibi görüntü kalitesi yüksek sitelerden film izlemeyi tercih etmektedirler.

Seri filmler neden tutuluyor

Seri filmler neden tutuluyor

İnternetten film izleyen kişiler ailelerin büyükleri yani ebeveynler genellikle klasikleşmiş filmleri izlemeyi tercih etmektedirler. Eski filmler daha önce onlarca kez izlenmiş olmasına rağmen kişiler film arşivlerinin arasına mutlaka o filmleri katmaktadırlar.

Fakat söylediğimiz gibi çocuklu ailelerde bu durum çocuklara göre indekslendiğinden dolayı yerlerini Recep ivedik 3 izle gibi filmleri izlemeye kalmaktadır. Ülkemizde en çok tutulan ve tutulduğundan dolayı seri filmler arasına giren Recep İvedik komedi filmlerinin başarılı bir örneğidir.

Evlerinde kız çocuğu olanlar ise Alacakaranlık filminin serisi olan Alacakaranlık Tutulma izle filmini izleyerek hayranı olduğu oyuncuyu seyretmektedirler. Bunun yanında filmin çok güzel olması da ekstra güzellik katmış olmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.