2011 Carrera Güneş Gözlükleri

2011 Carrera Güneş Gözlükleri

Gözlüğü insanlar üç amaç için kullanır. Birincisi aksesuar amaçlı olarak gözlük takılıyor. İkincisi gözü güneşin zararlarından korumak için gözlük takılıyor. Üçüncüsü ise güneşin zararlarından korunurken aksesuar özelliğini de kullanmak için takılıyor. Belirtmeliyim ki en doğru seçim üçüncü söylediğim kullanma biçimidir.

2011 Carrera Güneş Gözlükleri

2011 Carrera Güneş Gözlükleri

Eğer güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korunmak için takıyorsanız, yani sadece güneş ışınlarının zararlarından korunmak için takıyorsanız bence gözlük almışken size yakışan bir gözlük alarak hem aksesuar olarak hem de güneşin zararlı etkilerinden korunarak iki yararlı iş yapmış olun.

2011 Carrera Güneş Gözlükleri fiyatları

2011 Carrera Güneş Gözlükleri fiyatları

Çok havalı güneş gözlükleri başkaları tarafından hor görülüyor dersen yanlış düşünüyorsun. Aksesuar amaçlı gözlüğün zaten amacı budur. Kişiye bir hava vermektir. Hor görülmek yerine sana verecek havayı düşünmek daha doğru olur. Peki en iyi gözlük markası hangisidir dersen, söylemem gerekiyor ki piyasa da bir çok iyi marka var ancak 2010 gözlük modelleri arasında Carrera benim en çok ilgimi çeken marka oldu. Carrera 2010’da şov yapmış diyebilirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.