2011 Haşema tanıtımı

2011 Haşema tanıtımı
Turuncu boneli ve kahverengi haşema ile şık ve güzel bir yüzüş keyfi yaşayabilirsiniz. Sarı bir plaj çantası aksesuarı ile de büyük bir ilgi görmeyi başarabilen bu model daha çok beyaz tenli ve yüz modeli biraz tombul kişilere daha hoş gidiyor.

Pembe haşema
Pembe haşema sizi olduğundan daha canlı ve belirgin bir şekilde göstermek amacıyla piyasaya sürüldü. Kolları siyah ve geriye kalan bütün bölgeleri açık pembe renginde olan bu modelin daha farklı ve alternatif modelleri olup olmadığı hakkında ise şu anda tam bir bilgi bulunmuyor. Bununla beraber tamamen kahverengi olan modellerde bulunuyor.

2010 Haşema tanıtımı

2010 Haşema tanıtımı

Haşema çeşitleri, haşema canlılığı, haşema piyasa, haşema kahverengi

2010 yaz mayoları

2010 Haşema modelleri

2010 Haşema modelleri

2010 yaz mayolarında daha çok küresel ısınmaya dikkat çekmek amacıyla Antep fıstığı rengiyle bikini toprak rengiyle ile de mayolar büyük bir ilgi görmeyi başarıyor. Bununla beraber bir ağaç fiğürü bulunan bu mayo ve bikini modellerinde her yaş için bulunuyor. Bu şekilde küresel trend dediğimiz modeller ile hem küresel ısınmaya tepki çeken kişiler hem de zarifliği şıklığının yanında ışıkları yansıttığı için parlak bir görünüm sergiliyor.

Bunun dışında mavi ve mor bikini modelleri ile renk alternatifi bulunan mayo çeşitleri de bulunuyor. Özellikle esmer tenliler için oluşturulan açık mavi ve türkuaz rengi bir çok turist ve Türk tatilciler tarafından popüler olduğu için büyük bir ölçüde tercih ediliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.