2011 plaj terliği modası

Her yıl değişim gösteren moda dünyasının terlik bölümü bu sene de değişiyor. Belirtmem gerekiyor ki bu değişim insanları mutlu etmesinin yanında monoton bir giyinme sıkıntısından kurtarıyor.

2011 plaj terliklerin de bu sene rahatlığa önem verilmiş. Söylemem gerekiyor ki altı kalın terlikler kişilerin rahatlıkları için oldukça verimli olarak tasarlanmış.

plaj terliği

plaj terliği

Bu yazın modası rengârenk plaj terlikleri. Renkli olan plaj terlikleri her zevke hitap ediyor. Bununla birlikte boncuklu vs terlikleri görmekte mümkün.

Düz renkler de terlikler, gökkuşağı tarzında terlikler de bu yılın modaları arasında. Tabanı kalın terliklerin dışında ince tabanlı terlikleri de bu senenin modaları arasında.

plaj terliği modası

plaj terliği modası

Plaj terliği seçerken nelere dikkat etmek gerekiyor?
Plaj terliği seçerken mayonuza uygun terlikler bulmanız gerekiyor.

Aynı zamanda ayak tipiniz de çok önemli. Mayonuzla uyum içerisinde olan plaj terlikleri kişilerin ayaklarında çok hoş bir görüntü yaratıyor. Ayak tipinize göre alacağınız terlikleri mutlaka mayonuza da uygun düşmesi gerekiyor.

Belirtmem gerekiyor ki, modayı yakalamak istiyorsanız mutlaka uyum içerisinde iki tane set olmanız gerekiyor. Birincisi terliğiniz, ikincisi mayonuz.

2011 plaj terliği modası” üzerine 2 yorum

  1. Hakan dedi ki:

    çilek çeklinde olan plaj terliği güzelmiş 🙂 bunları nerden bulacağımızıda belirtseydiniz güzel olurdu malum yaz geliyor denize gitmek şart

  2. melda dedi ki:

    Plaj terliği dendimi sinir oluyorum. iki senedir her plaja veya denize gittiğimizde bizimkiler mutlaka terliklerini kaybediyorlar. ya kuma gömüp bir tekini bulamıyorlar. ya da ikisini birden bir yerlerde bırakıyorlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.