2011 sünnet kıyafeti modelleri

Sünnet kıyafeti çocukların sünnet olurken en heyecanla giydikleri kıyafetleridir. Söylemem gerekiyor ki bütün erkekler çocukken bu kıyafeti giymekten heyecan duymuşlardır.

Çocuklara alacağınız sünnet kıyafetleri mutlaka yılın modasına uygun olmalıdır. Belirtmeliyim ki çocuğunuzun “ Bu çok eski “ gibi tepkileriyle karşılaşabilirsiniz.

sünnet kıyafetleri

sünnet kıyafetleri

Aslında yeni yapılmış olsa da modası geçmiş sünnet takımlarını çocuklar beğenmeyebilir.

Bununla birlikte çocuğunuz hayatında bir kere sünnet oluyor. Ona kendi yılının modası olan sünnet takımı almanızı öneriyorum.

2011 yılının sünnet takımları geçen yıllarda kinden çok farklı değil. Takım da her zaman ki aksesuarlar duruyor.

sünnet kıyafeti modelleri

sünnet kıyafeti modelleri

Ancak biraz daha süslü ve tasarımlıdır.  Her zaman ki gibi bu sene de sünnet takımlarındaki renk modası beyazdır.

Bazı tasarımlar da padişah elbisesine benzetilme çabası vardır. Söylemek gerekirse çocuklar bu tür değişik takımlardan hoşlanırlar.

2011 sünnet kıyafetler arasında bu tür tasarımlar bulmak kolaydır. Ancak değişik ve güzel olan şeyleri çocukların hayallerine göre tasarlatın ve 2011 Sünnet kıyafetlerinin dışına çıkmayın. 2011 sünnet modelleri arasında sade olan tasarımlar da var.2011 sünnet kıyafeti modelleri” üzerine 2 yorum

  1. Özgür dedi ki:

    tutturdular bi sünnet kıyafetleri.Bizim çocukluğumuzda biz giyemedik ama ne yapalım bari bizim oğlumuz giysin. Kaç tane erkek çocuğumuz olacak sanki . uygun bir fiyatta bulursam almayı düşünüyorum hayırlısı bakalım

  2. sadık dedi ki:

    Seneye iki torunum da sünnet olacaklar. Sünnet kıyafetlerini görünce kendime söz verdim. o günleri görürsem bütün masraflarını ben vereceğim ve şöyle baştan aşağı ikisini de güzelce giydireceğim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.