2011 yaz erkek modası

2011 yaz erkek modası

2011 yaz erkek modası kadınların modası kadar bir o kadar değişti. Söylemek gerekir ki erkek modası kadın modasından daha fazla gelişti. Aynı zamanda Bu yılın modalarına bakıldığı zaman erkek modasında ki farklılık göze çarpıyor.
2011 yaz erkek modasındaki değişiklikler de en başta bol bol gömleğin kullanılması göze çarpıyor. Aynı zamanda söylemem gerekiyor ki kısa kollu tişörtlerin sık sık kullanılması çok hoş bir durum yaratmasının yanında erkeklerin serin ve rahat bir giyim tarzına bürünmesine sebep olacaktır.
2011 yaz erkek modasında kullanılan çizgili gömleklerdeki fazlalık göze çarpıyor. Belirtmem gerekiyor ki bu fazlalık erkeklerin pek hoşuna gitmese de kişilere çok fazla yakışacağını söyleyebilirim.
Etiket: 2011 yaz erkek modası, 2010 yaz erkek modası nasıl, 2011 yaz erkek modası hakkında
2011 Lacoste ayakkabı

2011 Erkek Yaz Modası

2011 Erkek Yaz Modası

2011 ayakkabı modasına damgasını vuracak olan Lacoste diğer markalardan ayrılıyor. Belirtmeliyim ki 2010 ayakkabı modasında fark yaratacak olan Lacoste tasarımlarıyla ve kalitesiyle her sene olduğu gibi bu sene de açık ara önde. Bununla birlikte Lacoste ayakkabıları diğer markalardan daha pahallı olma özelliği vardır.

2010 Lacoste ayakkabıları kendi çizgisi dışına fazla çıkmamakla beraber 2010 modasına da ayak uydurmuştur. Aynı zamanda bu tasarımlarıyla tüketicilerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Belirtmem gerekirse bu tasarımları hazırlarken kendi çizgisi dışına çıkmamaları onları her zaman almaya cazip kılıyor.

Lacoste 2010 yılının ortalarında olmamıza rağmen Lacoste markasının tüketilme oranlarına bakıldığı zaman en ön sıralarda yer alması dikkat uyandırıyor.

2011 Erkek yaz modası modelleri

2011 Erkek yaz modası modelleri

2010 yılı Mango modası şıklığıyla göz doldurmasının yanında kalitesiyle de alkış alıyor. 2010 yılı mango modasında siyah renklerin sıkça kullanılması dikkat çekiyor.
2010 yılının modasına bakıldığı zaman en önemli gelişmelerden biri de yapılan kıyafetler de kullanılan kumaşların ince olmasıdır. Bunun sebebini de küresel ısınmadan dolayı normal üzerinde olan ısı değerli olabilir. Aynı zaman da bu ısı değerlerinin aşırı nemli olmasının kişileri sıcak bunalımlarına sokuyor. Bu yüzdendir ki bu kumaşlar ince ve ferahlatıcı bir biçimde tasarlanmıştır. 2010 Mango Modasındaki en önemli unsur budur. Söylemem gerekiyor ki bu özelliğiyle kendini diğer markalardan ayırt etmesini bilmiş Mango markası. Mango markası 2010 da rüzgâr estirmesiyle anılacak gibi duruyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.