2011’de oğlakları neler bekliyor

2011’de OĞLAKLARI NELER BEKLİYOR

Gelecek yıl bir hafiflik hissedeceksiniz. Gezegenlerin hareketleri siz oğlaklara geniş bir yol açılmasına izin verecek. Kendiniz için daha aydınlık ve eğlenceli şeyler bulacaksınız. Daha fazla boş zaman aktivitesinin doğması bunu size sağlayan insanlara teşekkür etme gereği hissettirecek.

Bu aktiviteler insanlar hakkında daha çok şey öğrenmenize vesile olacak. Töleranslarınız ve kendi kendinize artan hoşgörünüz her alanda anlaşmanızı sağlayacak. İç huzurunuz adeta güzel kokularını almanızda ve ahlaki yönünüzün daha da gelişmesinde tartışılmaz bir yükseliş kazanmanızı sağlıyor.

the image

Bu yıl yıldızlar sizin insancıl kaygılarınızın daha da yükseliş göstermesinde etkili oluyor. Serbest alanda savrulan yapraklar gibisiniz.Astroloji | Burçlar |Tarot

Oğlakların İş Yaşamları:

Bu yıl bir grup çalışması içerisinde en iyi şekilde performans göstereceksiniz. Kesinlikle ekip çalışmasını tercih etmelisiniz. Eğer bunu yapmazsanız kesinlikle ve kesinlikle başarınızı zirveye taşıyamazsınız. İçgüdüsel olarak amirlerinizi ve iş arkadaşlarınızı daha fazla dinleme ihtiyacı içerisine gireceksiniz. Siz başkalarına el  uzatmasanız bile başka eller sizi tutacak ve bu eller sizi doğru yönde ilerletecek, başarıya götürecek.

Yeni bir fikir kafanızda oluşacak ve tek başınıza çalışmak yönünde bir hamle yapacaksınız. Sizin bu kendinden emin tavrınız çevrenizde kıskançlığa neden olacak. Hatalarınızı ve amaçlarınızı ortaya çıkarmamak adına geri adım atmaycaksınız. Hedeflerinize ulaşmak için bir takım testlerden geçiceksiniz.

Güneş ve Pluton’un etkileri öyle gösteriyor ki yapılabilir kişisel projeler ortaya sunabilir kabiliyettesiniz. Yasal adımları atma anıdır.

Oğlak Burcunun Aşk Yaşamı

2011’de oğlakları neler bekliyor” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.