2014 Yazlık Çocuk Ayakkabı Modelleri

2014 Yazlık Çocuk Ayakkabı Modelleri

2014 yılının tüm giysi modellerinin belli olduğu bu günlerde çocukları da unutmamak gerekir. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte yazın tercih edilecek çocuk ayakkabı modelleri de birbirinden şık ve şirin modelleri ile hem rahat bir yaz geçirmelerini hem de kıyafetleri ile uyumlu olmalarını sağlayacak.

Birbirinden farklı ayakkabı modellerinde her yaştan çocuk düşünülürken klasik ayakkabılardan spor ayakkabılara, gündelik olarak giyecekleri oyun ayakkabılarına kadar pek çok seçenek bulmak mümkün. Erkek çocuk ayakkabı modellerinde rahat spor ayakkabılar kurtarıcı olurken, kız çocuk ayakkabı modellerinde birbirinden çok seçenek bulmak mümkün.

cocuk-ayakkabi

2014 Kız Çocuk Ayakkabı Modelleri

Bu yıl bayan ayakkabılarında seçeneklerin fazla oluşu, kız çocuk ayakkabı modellerinde de fazlaca seçenek bulundurulmasını sağladı. Birbirinden renkli ayakkabıları gündelik yaşamda giydikleri kıyafetleri ile kullanabilirken, yine spor ayakkabı modellerinde de pek çok renk ve detay göze çarpıyor. Her türlü seçeneğin kız çocukları için de düşünüldüğü koleksiyonlarda göze çarpan başka detay ise abiye ayakkabı modelleri. Rugan ayakkabılarda her türlü rengi bulmak mümkün..

Yaz aylarında da birbirinden şirin terlikler yine kız çocuklarının ayaklarını süsleyecek. Erkek çocuklara oranla daha çok giysi ve ayakkabı seçeneğine sahip olan kız çocukları, bilekten bağlı ve bantlı koruyucu ayakkabı modelleri ile de bu yaz gündemde olacak. Sizler de modeller ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.