21. yüzyıl prefabrik evleri

21. yüzyıl evleri

prefabrik deyince aklımıza Marmara ve Düzce depremi zamanın da insanları evsiz bırakmamak adına çabuk ve seri bir biçimde kurulan evler gelir. Bu felaket başımıza gelmeden önce prefabrik evler bizlere birer oyuncak evmiş gibi gelirdi. Oysa bu evler geleceğimizin de evleri olacaktır. Deprem korkusu yaşayıp, deprem bölgesinde yaşamak zorunda olan herkesin bu evlerden yaptırıp güven içerisinde oturmalıdır.

prefabrik firmaları

Prefabrik evler, betonarme evlerden daha sağlıklı olup, yaşam kalitesi daha yüksektir. Betonarme evlerde yaşayan insanlar özgürlüklerine kısıtlama getirerek yaşamak zorunda kalırlar. Oysa prefabrik evlerde yaşamak daha özgürce olur.

Hayalinizde nasıl bir ev canlandırıyorsanız Prefabrik firmaları isteğinize göre çok güzel evler yapmaktadır. Sadece evin yapılacağı arsayı göstermek yeterlidir, gerisini firma halletmektedir. Betonarme ev inşa etmekten çok daha kolay ve çabuk olmaktadır.

Prefabrik fiyatları, m2 ye göre fiyatlandırıldıkları için her bütçeye göre ev yapılmaktadır.Ayrıca kullanılan malzemeye ve yapılan ön üretim kalitesine göre de fiyatlarda değişiklikler olmaktadır. Taşınabilir ve monte edilmesine gerek olmayan diğer bir pratik yapılar ise konteynerlardır. Konteynırları genelde ev olarak değilde, şantiyeler , yazlık kamplarda, parklarda ve çeşitli mesire yerlerinde wc, duş,market ve büro gibi durumlarda kullanılır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.