25 Milyar İndirilme Rekoru

Android işletim sistemi kullanıcıları gittikçe artıyor. İşletim sisteminin başarısı cep telefonları ve tabletlerde Android olma özelliğini aranır hale getirdi. Bir işletim sisteminden çok daha fazlasını sunan Android, Google Play Store ile de kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi başardı.

25 Milyar İndirilme Rekoru

25 Milyar İndirilme Rekoru

Google Play Store sayesinde Android işletim sistemi kullanıcıları oyun ve diğer birçok uygulamaya kolaylıkla ulaşabiliyor. Ücretli ya da ücretsiz oyunları telefonuna, tabletine indiriyor ve keyifli zaman geçirmeye başlıyor.

Teknoloji artık tüm dünyada ilgi uyandırıyor. Beklentiler gittikçe yükseldi. İnsanların beklentilerine tam anlamıyla cevap vermeyi amaçlayan Android işletim sistemi, Google Play Store iş birliği ile dünyada yankı uyandırmayı başardı. Google Play Store aracılığı ile oyun indiren kişiler bir rekora imza atıyor. Sayı şimdiden 25 milyarı buldu.

Siz de cep telefonunuza ya da tablet bilgisayarınıza dünyanın ilgisini çeken oyun ve uygulamaları Google Play Store aracılığı ile indirebilirsiniz. Tüm dünyanın ilgisini çeken oyunları görmek ve indirme işlemini gerçekleştirmek için Google Play Store sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. 25 milyarı bulan rekor bu şekilde kalmayacağa benziyor. Gün geçtikçe Google Play Store kullanıcılarının sayısı da artıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.