50 İlk Öpücük | 50 First Dates

50 ilk öpücük

50 ilk öpücük

Hergün Farklı bir kadınla ilişkiye girip ertesi gün başka bir kadına yelken açan bir erkek ile Nörölojik hastalığından ötürü her gece hafızası silinen bir kadının aşk hikayesi sizce nasıl olabilir?

50 ilk Öpücük Romantik-Komedi dalında size bunun cevabını vermek için yapılmış izlenmesi gereken bir yapıt.

Henry hergün farklı kadınlarla beraber olan bir çapkındır.dünyada yapmak istediği tek şey Alaska‘ya tekneyle gidip morsların su altında ki hayatlarını incelemektir. İstediği tek şeye ulaşmasına çok az kalmıştır ki karşısına güzel, sanat öğretmeni Luck çıkar.

50 İlk öpücük izleyici yorumları arasında en dikkati çeken eleştiri filmin mekanlarının çok güzel hazırlanmış olması gerek… Gerçekten mekan analizi olarak başarılı bir grafik sergilediklerini söyleyebiliriz…

Lucky Nörolojik bir hastalığından dolayı her gece hafızası silinmektedir ve geçmiş olan günü hatırlamamaktadır. Henry bunu farkettiğinde anlamıştır ki Luck’nin gönlünü çalabilmek için hergün yeniden başlaması gerekmektedir.

50 ilk öpücük soundtrack çalışmalarının özel olarak gerçekleştirildiğini ve film sahneleriyle muhteşem bir uyum içerisinde olduğunu filmi izlerken farkedemeyeceksiniz. Çünkü filmin büyüsüne kapılmış ve olay örgüsünü takip ediyor olacaksınız =)

50 ilk öpücük filminde başrolleri Amerikan komedi filmlerinden çok iyi tanıdığımız Adam Sandler ve Drew Barrymore paylaşıyor. 50 İlk Öpücük Cd ve Dvd formatında da şu an satışa sunuluyor ve mutlaka arşivinize katmanız gereken filmlerden bir tanesi diyebilirim…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.