7 Mart Tarihinde Facebook Yeni Haber Kaynağını Tanıtacak

Dünyanın en büyük sosyal ağı unvanını elinden bir türlü bırakmayan Facebook, 7 Mart tarihini gösteren davetiyelerini dağıtmaya başladı fakat bu davetiye bir şeyin habercisi… Facebook’un Yeni Zelanda’da bir süredir aktif olan yeni haber kaynağının tüm dünyaya tanıtılmasının habercisi.

Son zamanlarda işlerin iyi gittiği dünyanın en büyük sosyal ağı olan Facebook 7 Mart tarihinde kullanıcıların en çok kullandığı haber kaynağının yeni şeklinin tanıtımını yapacak. Yeni tasarımlı bir haber kaynağının tanıtılacak olan sosyal ağda şimdiden tanıtım ile ilgili davetiyeler gönderilmeye başlandı.

facebook haberleri

facebook haberleri

2011 yılında zaman tüneline geçiş yaparak bir çok kullanıcının takdirini kazan bir çok kullanıcı tarafından da büyük tepkiler ile karşılaşmıştı. Şimdi ise tasarımda değişikliğe gitmeyi hazırlanan sosyal ağ için kullanıcıların tepki gösterip göstermeyeceğini hep birlikte ileride görmüş olacağız.

Yeni Zelanda’da test aşamasında olan yeni zaman tünelinin tanıtılacağı etkinlikte, Facebook’un uzun bir zamandır üzerinde durduğu ve söylentileri hızla yayılan tasarımında değişikliklerin de olacağı düşünülüyor. Fakat Facebook’un 7 Mart tarihinde tam olarak ne yapacağı belli değil… 7 Mar Perşembe gününe geldiğimizde hepimiz Facebook’da nelerin değiştiğine şahit olacağız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.