Abimm Filmi Vizyonda

4 aralık 2009 tarihinde vizyona giren abimm filmi komedi ve dramı içinde bulunduran iddalı bir türk filmi. Tabiki abimm filminin vizyona girme tarihi ile film içeriğide özdeşleşmiş durumda. 4 Aralık dünya özürlüler gününde vizyona giren filmde başrol oyuncularından bir tanesi (Levent ÜZÜMCÜ) özürlü bir karakteri canlandırıyor.

Abimm filminde Muro karakteriyle türk sinemasına adını yazdıran Mustafa Üstündağ ve Avrupa yakasındaki Cem karakteriyle buyuk bir çıkış yakalayan Levent Üzümcü basrolleri paylaşıyor. Abimm filminin fragmanı aslında bazı şeyleri anlatmaya yetiyor bile.Günümüzde Özürlü bir insanin bakış acısıyla dünyada tutunmaya çalıştığı degerleri çok güzel bi sekilde bize gösteriyor.

Abimm filmi komedi ve ağır drama dallarında bu sene Altın Portakal‘a aday olucak yapıtların başında gelecektir.

Abim filmi oyuncu kadrosu açısından gercekten iddalı gözüküyor. Yılların tiyatrocusu Haldun Boysan, Arka Sıradakıler dizisinde kendini ispatlayan Selen Seyven, dizilerin ve filmlerin aranılan haşarı çocuğu Bülent Sakrak Abimm filminde karşımıza çıkıyorlar.

Gerek verdigi sosyal mesajlar gerek oyuncu kadrosu ile güçlü bir film olan Abimm izlenmesi gereken Türk filmi yapıtlarından olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.