Acısız Epilasyon

Kadınlar çoğu zaman vücutlarında çıkan istenmeyen tüylerden dolayı sorunlar yaşamakta ve bir türlü bu tüylerle başa çıkamamaktadır. Bu nedenle epilasyon yöntemi ile tüylere kökten çözüm getirmek isteyen kadınlar, bu uygulama altında tüylerini aldırarak pürüzsüz bir cilde kavuşmaktadır. Epilasyon yöntemi çoğu zaman acılı bir süreçtir. Ancak acısız epilasyon uygulamaları da son zamanlarda gelişmeye başlamakta ve kadınların tüylerinden kurtulmaları için alternatif çözüm yolları sunmaktadır.

Acısız bir epilasyon, tüy aldırma konusunda her kadının öncelikli tercihidir. Bu zamana kadar gerçekleştirilen epilasyon uygulamaları genelde acılı olmakta ve kadınların bu süreçte hissedilir derece acı duydukları belirtilmektedir. Ancak gelişen teknoloji acısız epilasyon uygulamalarını ortaya çıkarmış ve kadınlara bu konuda oldukça rahat bir epilasyon süreci sunulmuştur.

Acısız epilasyon, saniyede 10 atış yapabilen ve yaklaşık 45 dakikalık bir süreç içerisinde vücutta yer alan bütün tüylerin alınmasını sağlayan yeni bir teknoloji ile sağlanmaktadır. Uygulama, kıl foliküllerinin yavaş bir şekilde ısıtılarak ütülenmesi ve atış aralarında hızlı bir soğutma sağlanması ile gerçekleşmektedir. Diğer adı ile ütüleme lazer epilasyon olarak bilinen bu yöntem, birçok kadının acı çektiği zamanları geride bırakmıştır.

Siz de ütüleme lazer epilasyon ile acı duymadan tüylerinizi aldırabilir ve parlak bir cilde kavuşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.