A’dan Z’ye bütün bankalar bir arada!

Bankalar hayatımızın vazgeçilmez parçaları… Hemen her ilde her bankanın şubesini bulmak mümkün… Bazı bankaların birden fazla şubesi de olabiliyor. Ama bazı şehirlerde her bir bankadan onlarca şube de bulunabiliyor… Hele ki büyük bir şehirde yaşıyorsanız hemen her semt merkezinde bir banka şubesine rastlamak mümkün…

banka şubeleri

banka şubeleri

Peki size en yakın banka şubesi hangisi? Yahut ulaşmanız gereken özellikle mesela albaraka şubesi var… Bunu nereden bulabilirsiniz? Peki bulunduğunuz semtte yahut bir başka semtte hangi bankaların hangi şubeleri var ve bunlar nerelerde, iletişim adresleri nelerdir? Bu şubelere nasıl ulaşılabilir?

Normal şartlar altında bu soruların cevabını bulmak oldukça zordur. Sözgelimi a bank şubeleri diye arıyorsanız ve bu bilgiye anında ulaşmanız gerekiyorsa işiniz zor… Peki bütün banka şubelerinin bir arada bulunduğu bir internet sitesi olsaydı bu işinize yarar mıydı?

akbank şubeleri mi istersiniz, yoksa Ziraat mi? A’dan Z’ye bütün şubeler şimdi tek bir çatı altında.

sitesinden aradığınız banka şubesinden anında ulaşabilir ve adresi, telefonu, haritalı anlatım yeri ve swift koduna kadar bütün bilgilere ulaşabilirsiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.