Adanalı Dizisi Hayranları Artıyor

Adanalı Dizisi Hayranları Artıyor

adanalı

adanalı

Polisiye film ve dizileri sevenlerin severek izleyeceği bir dizi Adanalı dizisi. Atv ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan dizide polislerin hayatı anlatılmaya çalışılıyor. Oktay Kaynarca’nın başrollerini oynadığı dizi polislerin karşılaştıkları sorunları, olayları anlatırken güldürmeyi de elden bırakmıyor.

Adanalı dizisi ayrıca belirtmek gerekirse gerçekten geniş bir hayran kitlesine ulaştı diyebiliriz. Alacakaranlık filminin dünya genelindeki en büyük kitlesinin 14 yaş altı genç kızlar olduğunu düşünecek olursak, internet üzerinden birçok kişinin adanalı son bölüm izle, adanalı dizi müzikleri gibi kavramları aratması ve genel hedef kitlenin yine 14-15 yaş altı gençler olduğu gözlenebilecektir…

Oktay Kaynarca dizide Adanalı bir Organize Suçlar şubesi baş komiserini canlandırıyor. Bunu yanı sıra bi de azılı suçlu olan Maraz Ali var. Onu da bugüne kadar hiçbir polis yakalayamamış. Ve şansa bakın ki Maraz Ali’yle Adanalı polisimiz çocukluk arkadaşı çıkıyor. Ve ikisi de aynı kıza aşık oluyorlar. Adanalı dizisinde işte bu iki arkadaşın başından geçen olaylar, aşkları yaşadıkları anlatılıyor.

Severek izleyeceğiniz hem macera hem komedi hem aşkın bir arada bulunduğu bir dizi Adanalı dizisi. Bu tarz dizi sevenler mutlaka izlemeliler bence. Eğer Oktay Kaynarca’yı da beğeniyorsanız kaçırmayın derim ben.

Adanalı Dizisi Hayranları Artıyor” üzerine 2 yorum

  1. abdussamet dedi ki:

    çok güzel ama maraz ali biraz zayıflamış gibi görünüyor ama maraz ali çok güçlü

  2. online dizi dedi ki:

    merhaba böyle güzel bir konu hakkında verdiğin açıklamalar için teşekkürler
    herkes siz gibi olsa süper olur harikasın!!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.