Adil Dilek Dans Okulları

Dans kavramı bildiğimiz gibi Fransa temelli olarak ortaya çıkan ve dünyayı kasıp kavuran bir akım haline gelip; her milletin farklı figürlerle kültürüne kazandırdığı bir hal aldı.. Fakat dans kültürünün halk oyunları dışında ülkemizde oturması hiç de sanıldığı kadar kolay olmadı açıkcası..

Bu yüzden olsa gerek ki dans okulları ile ilgili haberlerde olabildiğince duyarlı yaklaşım sergilemek istiyoruz. İşte dans okulları ile ilgili sıradışı hikayelerden birisi de Dilek ailesinden… Adil Dilek ve eşi dans okulunda tanışan ve sonrasında hayatlarını birleştiren iki dans meraklısı olarak; geçmişteki yıllarının anısını devam ettirmek adına yakın zamanda bir dans okulu açmışlar..

the image

Adil dilek, bu dans okulunun özellikleri arasında yaş aralığı sınırının olmamasını belirtiyor. Durum o ki 5 yaşından tutun da 50 yaşına kadar birçok kişi bu okulda eğitim alıyor ve dans ile hayatlarını daha renkli kılabiliyorlar..

Ülkemizde bu tür dans okullarının daha fazla artmasını ve alanında başarılı dansçıların yetişmesini destekliyor ve istiyoruz. Adil Dilek ve eşine ülkemize yaptığı bu önemli katkıdan ötürü teşekkür etmemiz gerektiğini düşünüyorum açıkcası… Durmayın, dans edin…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.