Ağva Aktiviteleri

Ağva spor aktiviteleri konusunda doğanın kendisine sağladığı imkanlardan çok güzel bir şekilde faydalanabilen bir tatil bölgesidir. İstanbul’a yakınlığı ile haftasonu tatillerinin ve yıllık izin kullananların dinlenme ihtiyacını karşılayan Ağva’da maceracıların ilgisini çekebilecek sportif aktiviteler de yapılmaktadır.

Ağva spor aktiviteleri arasında en çok tercih edilenleri bisiklet turları ve dağ yürüyüşleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Doğanın eşsiz güzelliğini ve taze kokusunu içinize çekerek kendinizi doğaya teslim edeceğiniz patika yollardaki yürüyüş sporu ruhsal ve bedensel olarak dinlenmenize, aklınızdaki tüm olumsuz düşünceleri arındırmanıza ve şehrin beton duvarlarının dışında olmanın tadını çıkartmanıza olanak tanımaktadır.

the image

Ayrıca Ağva’da yürüyüş ve bisiklet turları dışında da spor aktiviteleri vardır. Bunlar yüzme, kano ile nehir turu, avcılık gibi sportif aktivitelerdir. Ayrıca doğanın koynunda yerini alan oteller misafirleri için en sessiz bölgelere yerleştirdikleri hamaklar ve minderler ile, dilerseniz de sizler için özel olarak bakılan çimenlerin üzerine uzanıp, doğanın sesleri eşliğinde huzurlu ve dinlendirici bir uyku çekmenize olanak tanımaktadır ki bu Ağva’nın en rahatlatıcı aktivitesidir denilebilir.

Bu eğlenceli ve hareketli aktivitelerin yanı sıra, her yıl bir çok fotoğraf sever tarafından doğa fotoğrafçılığı amacıyla ziyaret edilen Ağva’da doğal güzelliklere dair manzaraları bulmak konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacağınız da aşikardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.