Otomerkezi

Ağva evlerinde dekorasyon çizgileri

Evinizde uygulayacağınız farklı dizaynlarla, son derece çarpıcı görüntüler yakalayabilirsiniz. Evinizin ve ofisinizin size gülümsemesi yapacağınız şık tasarımlarınızla mümkün olabilir. Yaratıcı ruhunuzu ve fikirlerinizi evinizin her köşesine yansıtabilirsiniz. Banyo, mutfak ve odalarınızın her köşesinde sizin fikirleriniz olmalı. Her odanızı farklı bir renge boyatın ve uyumlu renkler olmasına dikkat edin.

Örnek olarak, klasik bir salon takımı düşünüyor iseniz, elbette lila veya turuncu renkler seçemezsiniz. Kahve ve krem tonlarına ağırlık vermelisiniz. Otantik mobilyalardan hoşlanıyorsanız, el dokuması bir halı tasarladığınız fikirlerinize yardımcı olacaktır. ağva

motel tahir a%C4%9Fva 595x446 Ağva’ya Nasıl Gidilir?

Fakat modern döşenmiş pratik  ağva evlerinden yana iseniz, çiçek desenli halı veya aksesuarlar fikirlerinizi yansıtabilir. Eğer mutfak ve oturma odanızı bir olarak kullanıyorsanız, masa ve sandalye takımınızın oturma grubuyla uyumlu olmasını sağlayın.

Evinizin girişini canlı renklerle döşemeyi düşünüyorsanız, öncelikle canlı bir çiçek kullanabilirsiniz. Renkli bir halı, halınızın rengiyle uyum sağlayan bir ayna ile dizaynınızı yapabilirsiniz. ağvaya özel Pastel tonlarıyla tamamlayacağınız evinizin her girişinizde size sıcacık gülümsediğini göreceksiniz. Evinizin daha geniş görünmesini istiyorsanız, mutlaka açık tonları tercih edin.

Ağva evlerinde dekorasyon çizgileri” üzerine 3 yorum

  1. sedef dedi ki:

    Ağva evlerinin içine girmedim ama ağvaya çok kez gittim. yemyeşil bir doğa harikası hele de birçok deresi var ki buz gibi suları ile dünya harikası şeyler.

  2. onur dedi ki:

    Ağva çok güzel bir yer allah hiç bir şeyi esirgememiş buradan herkesin gidip görmesini tavsiye ederim.

  3. selda dedi ki:

    Ağvada yazın yeşilin her tonunu görmek mümkün. günü birlik veya hafta sonu tatili için civar illerden gelinebilecek çok güzel bir yer.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.