Aile Saadeti

Eski Osmanlı zamanların anlatıldığı Aile Saadeti hem mekanlarıyla hem kıyafetleriyle dikkat çekiyor. Dizide kullanılan konak gerçekte de müze şeklinde saklanan ve her eşyası orijinal olan bir konakmış. Tüm eşyalar eski zamanlardan bu güne kadar saklanmış ve dizide de aynen kullanılıyor. Kıyafetlerde özenle hazırlanmış hepsi şık ve Osmanlılara uygun şekilde düzenlenmişler.

aile saadeti

aile saadeti

Tam eski zamanları hatırlatacak şekilde tüm dizi hazırlanmış. Aile Saadeti eski zamanların kokusunu hissettirirken komik replikleriyle de eğlenceli bir dizi haline geliyor. Aksilikler, parasızlık, deli bir paşa baba, sinirli bir paşa bunun yanı sıra aşk, üçkağıt, yalan hepsi bir arada olunca komedi eksik olmuyor. Ayrıca oyuncuların da tiyatrocu olması ve gerçekten işlerini iyi yapmaları diziye daha bir kalite katmakta ve seyirciyi kendine çekebilmektedir.

Diziyi izlerken gerçekten oyunculara kendinizi kaptırıp gerçek olduklarını düşünüyorsunuz. Aile saadetini izlerken, insan o zamanlarda da yaşamak, o anları da hissetmek istiyor.

Aile Saadeti Bitti Mi?

Aile saadeti önceleri Cuma akşamı Atv ekranlarından sevdikleriyle buluşurken, son 2 bölümde cumartesi akşamları gösterilmeye başlandı fakat reyting düşüşü sebebiyle Atv yönetimince dizi yayından kaldırıldı. Fakat dizi menajerlerinin TRT yöneticileriyle olumlu görüşmeler gerçekleştirdiklerini ve dizinin Trt kanalında yayın hayatına devam edeceği belirtliyor.

Aile Saadeti Yetkin Dikiciler adına oldukça verimli bir dizi çalışması olduğu görünse de Yetkin Dikiciler 2.kez çok sevdiği bir projenin sonlandırılmasına üzüldüğünü belirtiyor…

Aile Saadeti” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.