akulu-arabalar-1

Akülü Araba Modelleri

Akülü araba, çocuğunuza alabileceğiniz en güzel tatil veya karne hediyelerinden biridir. Oyuncakların çocuk gelişimindeki önemi tartışmasızdır. Uygun seçilmiş, pediatrik oyuncaklar, çocuğun hem zihinsel ve hem de fiziksel gelişimini tetikler. Örneğin LEGO oyuncakları, dokunma ve algılama yeteneklerini geliştirecektir. Akülü araba modelleri ise, üç boyutu kavrama ve el / göz koordinasyonunu geliştirme görevlerini üstlenirler. Ayrıca son derecede de eğlencelidirler. Akülü arabalar çok güvenli oyuncaklardır. Her şeyden önce, çıkabildikleri maksimum hız saatte 10 kilometredir. (Elbette trafiğe açık alanlarda kullanılmamaları gerekir.) Yani en fazla bir bisiklet kadar hız yapabilirler. Ancak bir bisikletten çok daha güvenlidirler. Devrilme riskleri bulunmaz, bazı modellerde emniyet kemeri dahi mevcuttur.

akulu-arabalar-1

Akülü arabanın kat edebileceği mesafe, akü kapasitesi ile ilgilidir. Bu oyuncaklar şarj olarak çalışırlar. Tam dolu bir şarj, modeline göre 6 ila 12 saat arasında kullanım imkanı verir. Aynı normal bir araba gibi kumanda edilirler. Debriyaj dışında tüm pedallara sahiptirler, vites dahil. Bu açıdan, otomatik vitesli arabaları andırırlar. İleri ve geri manevra yapabilirler. Çocuk, akülü araba üzerindeyken hem eğlenir hem de öğrenir. Akülü araba alırken dünya standartlarına üretilmiş olmasına ve CE, TSE gibi sertifikalara sahip olmasına dikkat edilmelidir. adresinden, en kaliteli akülü araba modellerine ulaşmak ve avantajlı koşullar ile uygun fiyatlarla satın almak mümkündür. Çocuğunuza etkileyici bir tatil hediyesi alın.

Akülü Araba Modelleri” üzerine 2 yorum

  1. 3D Araba Oyunları dedi ki:

    Akülü arabalar içinde çok beğendiklerimden biri bu tanıtımını yaptığınız, fakat link tıkladığımda maalesef aynı modeli bulamadım.
    Fakat yinede farklıda olsa çok güzel modeller vardı
    Çok teşekkürler.

  2. RenksizTv dedi ki:

    Merhabalar, muhtemelen üründen kalmamıştır. Tekrar stoklara girdiğinde aynı link üzerinden ulaşabilme imkanınız olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.