Alacakaranlık Efsanesi Yeni Ay İzleyici Yorumları

Serinin 2. filmi Alacakaranlık Yeni Ay

alacakaranlık

alacakaranlık

Romantik-Gerilim-Fantastik türünde olan Serinin ikinci filmi Alacakaranlık Efsanesi Yeni Ay‘da hem tehlikeli hem romantik sahneler bizi bekliyor.

Aslında Film’in imdb puan’nı çok dusuk gibi gorünsede bizce bazı gerçekleri göstermektedir. Film’in ilk serisindeki üstün performansı ve yakışıklılığıyla göz dolduran Kristen Steward ikinci filmdede performansıyla filmi kurtarmaya yetiyor gibi.

Evet bunları göz önüne alarak eğer başrollerde Kristen Steward gibi bir aktör oynamasaydı film’in bu derece duyulması başka nasıl sağlanırdı? Sorusunu sormamak elde değil.

Film Romanını okuyanlar için çok yavan ve sade kalmakta. Serinin ikinci film’i Alacakaranlık Yeni Ay‘da olaylar ve görsellik açısından beklenenin altında bir sadelik ve sonunu bağlıyamama sorunu mevcut diyebiliriz..

Yeni Ay’ı izleyenler Film’in sonun da bu filmin sonu boyle mi bitiyor diye sormaktan malesef kendilerini alamıyorlar. Şunu eklemekte isteriz ki Film’in üçüncü filmi, yani Alacakaranlık Efsanesi 3 Temmuz aylarında gösterime girecek. Yeni Ay filmi vizyondan indikten sonra Alacakaranlık 3 fragmanı da dönmeye başlayacaktır.

Alacakaranlık serisinin birinci filmini izleyenler ve beğenenler için devam niteliğinde olan Alacakaranlık Yeni Ay her ne kadar beklentilerin altında kalsada izlenebilecek bir film.

Alacakaranlık Efsanesi Yeni Ay İzleyici Yorumları” üzerine bir yorum

  1. gülizar dedi ki:

    mükemmeldi….ancak ilk filim kadar büüyüleyici değildi.kızın uzun süren yalnızlığı hayalkırıklığı yaşatı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.