Alışveriş tutkunlarına ukash limiti

Çok sayıda kişinin kredi kartı mağduru olmasının tek sebebi dolandırıcılar değil. Birçoğu alışverişe olan zaafı nedeniyle ödeyemeyeceği miktarlarda harcamalar yaparak borç batağına sürüklenebiliyor. Oysa kredi kartı yerine geçen ancak ondan çok daha pratik bir sistem içeren ukash kart ile kendi limitinizi kendiniz belirleyebilir ve harcamalarınızı kontrol edebilirsiniz.

ukash kart

ukash kart

Bu kart ön ödemeli bir sistem içeriyor. Yani yaptığınız harcamalar ile bankalar gibi herhangi bir kuruma borçlanmıyorsunuz. Dolayısıyla ukash ile yapacağınız harcamaların miktarın önceden ödemiş oluyorsunuz. Limit aşımı gibi bir durum da söz konusu olmuyor. Çünkü kartınızda yüklü olan bakiye sıfırlandığında daha fazla ödeme yapmanız da olanaksız hale geliyor.

Alışveriş yaparken kendini kaybettiğinden ve çok harcama yaptığından yakınanların imdadına yetişen ucuz ukash için en ideal adres olacaktır. Bu web sitesi üzerinden son derece ekonomik olan hazır paketlere ulaşabilir, bütçenize en uygun miktarı içeren paketi kolaylıkla satın alabilirsiniz. Böylece hem kendinizi hem de bütçenizi kontrol altına alarak, harcamalarınızın ileride ekonomik mağduriyetlere dönüşmesini engellemiş olacaksınız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.