Alış verişlerinizi kampanyalı ürünlerden seçiniz

Alış verişlerinizi kampanyalı ürünlerden seçiniz

Köklü şirketler yeni çıkan, kendi alanlarına hitap eden şirketlerin kendilerinin önlerine geçemesinler diye çeşitli bankalarla anlaşıp taksitli, peşin, alınan adet sayısı gibi kampanyalar yapmaktadırlar. Satın alan kişilerin bu fırsat ürünlerinden yararlanarak ekonomilerine katkıları bir nebzede olsa artmaktadır.

hbr1984d Fırsat Dönemleri

Firmaların bu politikaları alıcıyı düşündürüyor, acaba bu işin içinde bir iş mi var sorusunu akıllarına getiriyor fakat şirketlerin bu politikası ürün başından az kar ederek çok ürün satarak sürümden kazanmaktır. Bu nedenle sizinle hiçbir alakası yoktur.

Kampanya dahili ürünleri sizlere bir zaman zarfı içinde sunarlar çünkü eğer kampanya uzarsa diğer şirketlerde aynı türden kampanyaları piyasaya duyurarak ciddi rekabet ortamı körüklenmiş olur. Her şirketin kendi dahilinde yaptığı kampanya olabilir. Bu indirimli ürünleri bütün ürünlerinde küçük şirketler uygulayamaz fakat büyük şirketler uygulayabilir.

Firmaların sizlere sağlamış olduğu bu indirim dahilindeki ürünlerden alarak bütçenizi rahatlatabilir, yanında da ekstra kendinize özel ürünler alabilirsiniz. Bu kampanyalar bankaların aracılığıyla olduğundan dolayı kredi kartınızı almayı unutmayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.