Android kullanıyorsanız bu uygulama listesine bakmanız gerekiyor!

Android telefonlar gittikçe cep telefonu pazarında en yaygın kullanılan türde telefonlar olmaya başladı. Bu tür telefonlara rağbet her geçen gün artıyor. Bu artışı Android uygulamalarının indirilmesindeki yüksek rakamlarda da görmek mümkün.

Andorid uygulamaları denince ilk akla gelen platformlardan biri olan AppStore, 740 bin kadar uygulama ve toplamda 25 milyar indirme rakamlarıyla dikkat çekerken, asıl şaşırtıcı ise, AppStore’a göre bu alanda daha yeni olan ama inanılmaz bir yükselişle birinci sırayı kapan Google Play’in durumu oldu. Google Play şimdiden 1 milyona yakın uygulama rakamı ve toplamda AppStore’u bile geçerek 30 milyar indirme ile bu sektörün ne kadar büyüdüğünü herkese göstermiş oldu.

android kullanıcıları için gerekli uygulamalar

android kullanıcıları için gerekli uygulamalar

Uygualamalar bir android telefonu daha kullanılır hale getiren çok önemli programlardır. Uygulamalar olmaksızın cihazınız hiçbir işe yaramayacak ve muhteşem özelliklerinden faydalanamayacaktınız. Dolayısıyla uygulamalar andorid kullanıcıları için büyük önem taşıyor. Peki android kullanıcılarının sahip olması gereken 12 uygulama nedir?

Bunlar hayati derecede önem taşıyan ve android telefonunuzu gerçek anlamda kullanmanızı sağlayan uygulamalar. Eğer siz de bu tarz bir telefon kullanıyorsanız bu listeye muhakkak surette bakmak isteyeceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.