Android oyunları – Virtual Table Tennis

Bugün sizlere tanıtacağımız bu Android oyunu, Masa Tenis’i oynamayı seven insanlar için oldukça güzel bir oyun. Oyunumuzun adı; Virtual Table Tennis 3D.

Grafikler ve ses efektleri bakımından oldukça güzel hazırlanmış bu Masa Tenis’i oyunu, gerçektende eğlencenin sınırlarını zorluyor. Claapfoot İNC. şirketi tarafından hazırlanmış bu oyun, beş milyondan fazla kişi tarafından indirilmiş.

Claapfoot İNC Presents yasızı ile açılıyor oyunumuz. Ardından bir İngilizce metin ile karşılaşıyoruız. Burada ekrana dokunmamız gerekli. Ekrana dokunduktan sonra menümüz geliyor karşımıza. Ana menü kısmını sizler için anlatalım;

Solda bulunan ayarlar simgesine tıkladığınız zaman, oyunun seslendirme gibi bir takım ayarlarını rahatlıkla yapabilirsiniz. Orta kısımdaki play butonu sayesinde oyunu oynuyorsunuz. Tıkladıktan hemen sonra açılan sayfadan bir seviye seçmeniz gerekli.

Soru işareti simgesi de sizi oyun hakkında yardım menüsüne götürüyor. Oyunumuzun menüsünden bahsettikten sonra, biraz da oyunun nasıl oynanacağından ve oyun ekranında bahsedelim. Play butonuna basarak bir seviye seçiyoruz. Seviyeyi seçtikten sonra hangi ülkeyi temsil edeceğimizi belirliyoruz. Diğer çıkan bayraklar arasından karşımızda hangi ülkenin temsilcisinin olacağını belirliyoruz.

Oyun ekranında karşımıza Masa Tenisi sporundaki tüm araç gereçler çıkıyor. Sol üst köşede kendi bayrağınızı ve skorunuzu, sağ üst köşede de karşınızdaki sporcunun bayrağını ve skorunu görebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.