Ankaranın en iyi otelleri

Artık Ankara’nın en iyi yanı İstanbul’a dönmesi değil. Bunu sağlayansa Ankara Kızılay’da harika bir otel. Ankara Butik Otel açıldığı ilk günden beri misafirlerine en iyi hizmeti vermeyi başarıyor.

Ankara’nın merkezi Kızılay’da ; şehrin tüm önemli noktaların 10 dakika uzaklıkta olan Ankara Butik Otel, konforlu odaları, profesyonel kadrosu ve Alacarte restoranı ile sizleri bekliyor.

ankaradaki otel fiyatları

Ankara otelleri arasında Ankara Butik Otel’in tüm odaları dünya standartlarında dekorasyon ve konfora sahip. De lux double room ve Trible room bu konforu kalabalık misafirler için sunuyor. Çınar Suit – Türker Suit ise Jakuzi’den Dvd oynatıcıya kadar her türlü lüksün düşünüldüğü odalar.

Ankara Butik Otel’in restoran bölümünde ise L’océan Cafe Restaurant Türk ve Dünya mutfaklarından en lezzetli yemekleri değerli misafirlerine sunuyor.

Her çarşamba, cuma ve cumartesi günleri canlı müzik ile gönlünüzce eğlenebileceğiniz mekanda yemekli toplantılarınız, doğum günü ve evlilik yıldönümleriniz de ölümsüz anılara dönüşüyor. Otel şirket toplantılarınız içinse Salon De Anatolie adlı direksiz, modern salonunda hizmet vermekte.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.