Anket Doldur Para Kazan Siteleri

Gün geçtikçe insanlar küçük masraflarını çıkarmak için ek gelir arayışına giriyorlar. Bununla beraber internet üzerinden para kazanmak ise moda haline geldi. Aslında birkaç tekniği bildikten ve araştırma yaptıktan sonra hiç de zor olmayan internet üzerinden para kazanmak, sadece sabır isteyen bir iş. Anket doldur para kazan siteleri de bunlardan bir tanesi.

Anket doldur para kazan sitelerinde size verilen adrese üye olup web sitesi üzerinde size açılan anketi dolduruyorsunuz. Siteye göre değişiklik göstermekle beraber anket başı veya soru başı para kazanmanız mümkün. Fakat ne yazık ki bu durum bu kadar kolay değil. Minimum tutar denilen ve son derece sabır isteyen bir durum söz konusu.

para kazan

para kazan

Anket doldurarak hesabınızda parayı biriktiriyorsunuz fakat minimum tutarı geçmeden onu çekmek mümkün değil. Dolayısıyla yılmadan günlük olarak girip takip etmek çok kıymetli yoksa daha önceden oraya harcadığınız zaman boşa gitmiş olacak. Anket doldur para kazan sitelerinden en ünlüleri ise şunlar : surveyhead ve surveyscout diyebiliriz. Bu siteler milliyet gazetesinin web sitesinde de makalesi yayımlanmış siteler arasındadır. Fakat dikkat etmenizde fayda var bu tur sahte siteler gün geçtikçe çoğalmakta. Mutlaka daha önceden bu işleri yapmış birine danışmakta fayda var.

Sonuç olarak anket doldurup para kazanmak bir hayal değil fakat iyi araştırma ve sabır gerektiren bir olay. Eğer sabrınız ve düzenli çalışma isteğiniz varsa neden olmasın.

Anket Doldur Para Kazan Siteleri” üzerine 3 yorum

  1. Mesut dedi ki:

    Kolay ve zahmetsiz para kazanmanın yolu anket doldurmaktır. etkili bir site.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.