Araba Oyunları ile eğlenin

Araba Oyunları

Arkadaşlar bildiğiniz gibi çoğumuz internet başındayken sıkılabiliyoruz. Kimimiz bilgisayarındaki oyunlara girerken, kimilerimiz de internetten oyunlar oynuyor. Ne tarz oyunlar derseniz, tır park etme, top sektirme, araba yarışları… diye gidiyor.
En zevklilerinden biri de araba yarışlarıdır. Oynadıkça oynayasınız geliyor ve puanlı oynuyorsanız kendinizi oyunda kaybediyorsunuz.

araba oyunları

Ayrıyetten araba oyunlarının bir diğer özelliği de oynanmasının kolay olmasıdır. Yön tuşlarıyla park etme, yarış, drift, motor yarışları, engelli yarış oyunlarını zevk alarak oynayabilirsiniz.
Araba oyunlarını arkadaşınızla tek bilgisayardan 2 kişi oynayabilirsiniz. Uzun süredir var olan bu özellik rekabeti iyice kızıştırıyor. Kariyer özelliğine sahip araba oyunları ise bir hayli bağımlılık yaratıyor. Sıkıldığınız zaman giriyorsunuz ama bir bakıyorsunuz zaman geçmiş. Dövüş oyunları

2 kişilik araba oyunlarında bir arkadaşınız yön tuşlarıyla öbürü ise numkeys tarafından oynuyor. Yeni araba oyunlarının özelliği ise gerçekçiliğe yakın olmaları. Hem grafikleri güzel hem de yüklemesi ne kotanızı harcıyor ne de bilgisayarınızı yoruyor.
Yazımıza son noktayı, araba oyunları eğlence ve kolay oynanışı bakımından üst seviyelerde yer almaktadır.

Araba Oyunları ile eğlenin” üzerine bir yorum

  1. meltem dedi ki:

    5 yaşında oğlum var. sabahtan akşama kadar babasının onun için indirdiği araba yarışı oyunlarını bıkmadan usanmadan oynuyor. bazen yemek bile yedirmek için bilgisayar başından kaldıramıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.