Araç Kiralama Hizmetleri

rent a car Hizmetleri

Ülkemizde araba kiralama denildiğinde araçlar kendilerinin olmadığından ve kaza yapma ihtimallerinin olduğundan en çok tedirgin olan kişiler sigortadan yararlanamayacaklarını düşündüklerinden dolayı oto kiralama konusuna yanaşmayan kişilerin sonuna kadar sigortadan yararlanarak araçlara bir kuruş ödememektedirler.

Yalnız bazı oto kiralama konusunda farklı yönlerden para kazanmaya çalışan firmaların da diğer firmaların bu gibi durumlarda hem sigortadan hem de arabayı kiralayan kişilerden para almaktadır. Böyle bir durumda hakkınızı sonuna kadar aramalısınız.

oto kiralama

Araba kiralama eğer yurt dışından veya il dışından geliyorsanız havaalanından kiralandığında ek vergi ücretleri gibi ek şeylerle karşılaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Araba kiralamaya karar verdiyseniz bunu 1 hafta önceden yapmanız istediğiniz türde araç bulabilmek adına önemlidir.

rent a car fiyatları da piyasanın altında tutarak müşterilerimizin daha uzun araç kiralamasını sağlamaktayız. Şirketimizde oto kiralama fiyatları bu kadar ucuzken başka bir firmadan araç kiralamayacağınıza emin olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.