Avea 4. Nesil İPad Paketlerini Duyurdu

Teknolojik unsurlar tüm dünyanın ilgisini çekiyor. Cep telefonları, bilgisayarlar derken yeni nesil beklentilerini gittikçe yükseltmeye başladı. İşte son zamanlarda herkesin merakla beklediği cihazlardan biri de iPad 4 idi. Avea aracılığı ile ülkemize gelen iPad 4, oldukça uygun paketlerle satışa sunuluyor.

avea 4

avea 4

Eğer bir Avea kullanıcısıysanız iPad 4 sahibi olmak sizin için oldukça kolaydır. Apple kalitesi ile üretilen iPad 4, Avea güvencesi ile satışta, tek yapmanız gereken bir Avea bayine gidip kampanyaya katılmak. Kampanya koşulları hakkında bilgi sahibi olmak için ise internet sitesinden yardım alabilirsiniz.

iPad 4 bir önceki sürümlerde olan eksikliklerden tamamen uzak ve beklentilerinizi karşılayabilecek niteliklere sahip. Üstelik yüksek çözünürlüğü ile de herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Eğer hala bir iPad sahibi değilseniz hemen en yakın Avea bayisine uğramalısınız.

iPad 4 farklı depolama seçeneklerine sahiptir. 1 GB, 2 GB, 4 GB ve 15 GB olarak satışa sunuluyor. Kendi kullanımınıza göre hangi depolama seçeneğinin uygun olduğuna karar verin ve ona göre satın alma işlemimi gerçekleştirin. Fiyatları da depolama seçeneğine göre değişiklik göstermektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.