Bağcılar halı yıkama firmaları

Halı Yıkama Makineleri

Halı yıkamak oldukça zahmetli bir iştir. Kış mevsiminde halıların temizlenmesi oldukça zordur ve yorucudur. Bu yüzden genellikle ev hanımları temizlik için yaz mevsimini tercih ederler.

Yaz aylarında evlerin en önemli dekorasyon parçalarından olan halıların temizliği genellikle ya elde yıkanmakta veya halı yıkama şirketleri tercih edilmektedir. Halı yıkama firmaları genellikle son yıllarda oldukça fazla tercih edilmeye başlanmıştır.

Halı yıkama şirketlerinin kullanmış oldukları makineler ise tamamen el değmeden halılarınızı temizlemektedir. Halıların temizliği için oldukça önemli olan bu işlem daha önceden çeşitli makinelerde el yardımı ile yapılmakta idi. Halı yıkama şirketleri genellikle kurutma makineleri, sıkma makineleri ve yıkama makineleri kullanmaktadır. Ancak bu makineler oldukça büyük boyutlu olmakta ve yüksek enerji gücü ile çalışmaktadır.

halı yıkama

halı yıkama

İşini iyi yapan firmalar, müşterilerine verdikleri önemi göstermek için ambalaj makineleri de kullanmaktadır. Bu makineler sayesinde yıkanan halılar poşetlenmekte ve müşteriye ulaşmakta çekmiş olduğu yol boyunca kirlenmekten önlenmektedir. Bu uygulama hanımlarında oldukça hoşuna gitmektedir.

Bağcılar halı yıkama firmaları fiyatları

Bağcılar içerisinde ve İstanbul ilimizin farklı ilçelerinde sizler için en profesyonel halı yıkama hizmetini sunmaktayız. Halılarınızı tertemiz hale getirtmek ve bunu yaparken firmaya güvenebilmek istiyorsanız, bize ulaşmalısınız.

Halınızı Yıkatmak için 0212 434 54 53 – 0212 461 34 06 Arayın

Bağcılar halı yıkama firmaları” üzerine 10 yorum

 1. Aysel dedi ki:

  geçende arkadaş halılarını kapıdan geçen halı yıkama firmasına vermiş. halılar bir daha geriye gelmedi. halı yıkatma konusunda çok dikkatli olmak lazım.

 2. ferhat kınık dedi ki:

  Aysel hanım dediğiniz gibi bu tür konulara dikkat etmek gerekiyor, bende bağcılar halı yıkama firmasıyla, yazıda bahsi geçen firma ile çalıştım, kendileri saolsunlar baya ilgililer. herşeyden önce güleryüz her sektörde çok önemli, sorunlarımız ile doğrudan ilgilendiler.

 3. hümeyra dedi ki:

  Kapıdan geçen her arabadan alışveriş yapmak doğru değil. bildik mağaza ve dükkanlardan alışveriş yapınca aldığınız şeyi iade etme şansınız oluyor.

 4. ayşe dedi ki:

  Bağcılarda oturan bir arkadaşıma bağcılar halı yıkama fabrikasını tavsiye ettim. inşallah dediğiniz gibi memnun kalırlar. teşekkür ederim.

 5. deniz dedi ki:

  ben kayseride oturuyorum. bizim buralarda çok fazla halı yıkama firması yok. internette de kayseride halı yıkama fabrikası bulamadım.

 6. turgay dedi ki:

  Halı yıkama işi çok karlı bir işe benziyor. bu sıralar halı yıkama makinaları hakkında bilgiler topluyorum. sermayem yeterse halı yıkama firması açmayı düşünüyorum.

 7. filiz dedi ki:

  5 tane halımı yıkanması için halı yıkama fabrikasına verdim. bir hafta sonra yıkanmış halılarımı getirdiler. bu kadar temiz yıkanabileceğine ihtimal vermemiştim.

 8. nefise dedi ki:

  bir sürü ufaklı büyüklü halıyı apartmanda yıkamak imkansızdı. halı yıkama fabrikaları sayesinde halılar tertemiz oldu.

 9. naciye dedi ki:

  Boşu boşuna evlerde halı yıkamakla veya temizlemekle uğraşmayın. verin halı yıkama firmasına valla çok güzel yıkayıp getiriyorlar.

 10. ilker dedi ki:

  1 yıldır halı yıkama işi yapıyoruz. işimizden çok memnunuz bilhassa bahar ve yaz aylarında yetişmekte güçlük çekiyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.