Bağlantı Problemlerini Çözen iOS 6.1.1 Güncelleştirmesi Yayınlandı

iOS kullanıcılarının yaşadığı bağlantı problemlerini çözen bir güncelleme olan iOS 6.1.1 ara sürümü yayınlanmış durumda…

Apple kullanıcılarının yaşadığı problemlerin çözümlerini içeren güncellemeyi Apple geciktirmedi ve iOS 6.1.1 yayınlandı. Bu sorunları çözmek amacıyla yayınlanan güncelleme ile ara güncelleme yapılmış oldu.

Vodafone ve Apple’ın destek forumlarında sürekli kullanıcıların dile getirdiği problemlerin başında bağlantı problemleri geliyordu. 6.1 güncellemesi yayınlamıştı Apple fakat bu güncelleme ile beraber Türkiye de dahil olmak üzere 3G bağlantısında kopmalar ve erişim problemleri, internet deneyimini olumsuz yönde etkilemeye başlamaktaydı ve kullanıcıların büyük bir şikayeti de mevcuttu. Hücresel veri Edge üzerinden herhangi bir sorun yaşanmazsan 3G’ye geçiş yapıldığında cihazlarda yaşanan sorunlar kullanıcıları adeta çileden çıkartmıştı. Üstelik bu sorun sadece iPhone 4S modelinde ortaya çıkmaktaydı.

Sonuç olarak kısa bir süre önce iPhone 4S’te yaşanan bu sorunu çözmek amacıyla iOS 6.1.1 isimli bir ara güncelleme yayınlandı ve sorun çözüldü. Güncelleme içeriğinde ise “Bu güncelleme, iPhone 4S için hücresel bağlantı performansını ve güvenirliğini etkileyebilen bir sorunu giderir.” Olarak tanımlandı… 23 MB’lık bir boyuta sahip güncelleştirmeyi ilk fırsatta yüklemeniz çok daha iyi olacaktır. Bu güncellemeyi bir an önce yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.