Başak duşakabinleri

1995 yılından itibaren Demirler kalitesi ile üretime başlayan başak duşakabin, Akrilik duş tekneleri ve banyo küvetleri üretimi yapmaktadır. Tecrübeleri ve özel tasarımları ile her yıl birbirinden farklı ve güzel ürünleri ile müşterilerini büyülemeyi başarıyorlar.

Üretmiş oldukları ürünlerde, hidromasaj sistemi ile rahat bir banyo keyfi sunmaktadır. Aynı zamanda ürünler tamamen hijyenik ve sağlıklıdır. Özellikle ürünlerde kullanılan Akrilik sınıfındaki diğer ürünlerden daha aşınmaya ve ya bozulmalara daha dayanıklıdır. Pürüzsüz yapısı ile kir ve mikrop tutmayarak kalite ve sağlık onayını almış bir firmadır.

başak duşakabinleri

başak duşakabinleri

Akrilik maddesinin kimyasal bir özelliği olan özgül ısısının düşüklüğü ile vücudunuzun temas halinde olan yerlerine sıcaklık hissi vermektedir. Kimyasal olan ya da olmayan temizlik maddelerine karşı dayanıklı ve uzun süre sıcaklığını muhafaza etmesi, müşterilerinin memnuniyetini de artırıyor.

Son zamanların modası olan, masaj sistemi uygulanmış küvetler yani jakuziler banyo keyfinizi ikiye katlıyor. Tamamen doğal olan bu masaj sistemi yapısında basınçlı su ve buhar bulunmaktadır. Hidromasaj sistemi ile eklem ağrılarınızdan günün yorgunluğundan kısa sürede kurtulursunuz. Kan dolaşımınızı da hızlandırarak, en uç noktalara kadar kanın gitmesini sağlar.

Sizde duşakabin yada küvet almak istiyorsanız öncelikle  adresini ziyaret etmenizi öneririz. Kalitenin ve uygun fiyatın tek adresi.

Başak duşakabinleri” üzerine 3 yorum

 1. Süleyman dedi ki:

  Uzun yıllardır Pendik’te yaşıyorum şimdi basakdusakabin.com adresiyle karşılaştım ve Pendik’telermiş. Yeni satın aldığımız ev için duşakabin ihtiyacı var. Fiyatları da uygun.. Çalışan varsa yorum atabilir mi arkadaşlar?

  Saygılar, Süleyman

 2. Erdi dedi ki:

  @Süleyman hocam Yeni evimiz için geçen yıl yaptırdık biz duşakabin ve basakdusakabin.com farkıyla. Gerçekten hem destek olsun hem montaj olsun hem de FİYAT konusunda %100 müşteriye yönelik hizmet 😉

 3. Erman dedi ki:

  Duşakabin denilince akla gelecek ilk firma tabi ki basakdusakabin.com olmalı.. Bu firmayı uzun yıllardır bilirim alanında en iyi firma arkadaşlar, duşakabin 5 yıla kadar çıkan garantisi dahi bulunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.