Bellona Kampanyaları

Bellona Kampanyaları

bellona

bellona

Sezonu hiç bitmeyen sektörlerden birisi olan mobilya sektöründe öncü kuruluşlar arasında yer alan ve uzun yıllar sektördeki hizmet tecrübesi ve gelişmiş teknolojik alt yapısı ile müşterilerine sorunsuz hizmet anlayışı doğrultusunda hareket eden Bellona Mobilya, yaptığı kampanyalar ile de kullanıcılarının gönlünü almayı başarıyor.

Bellona mobilya modelleri bakımından diğer markalara oranla çok daha modern bir çizgiyi yakalamış bir firma olarak öne çıksa da birçok bellona mobilya kataloğu dahilinde geleneksel çizgilere de rastlayabiliyoruz. Renkli Tv ailesi olarak televizyon ekranlarında yapılan Bellona Mobilya Reklam Kampanyaları ve Bellona sezon kampanyası konusunda çok başarılı çalışmalar yapıldığını belirtmek durumundayız.

Bellona Oturma Grupları ve Bellona Koltuk takımları ücret bakımından da diğer öncü kuruluşlara oranla biraz daha uygun diyebilirim. Bir Bellona mobilya kullanıcısı olarka ürün kalitesi hakkında olumlu bir yaklaşım sergilediğimi belirtmeliyim fakat ürün destek hattı ne oranda aktif bunu tam olarak belirtemeyeceğim.

Bellona Ürün Kataloğu hakkında daha detaylı bilgiler vermeye devam ediyor olacağız, diğer yazılarımızı incelemeye devam edin…

Renksiz TV

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.