Bir Android Uygulaması, Hotmail

Şüphesiz ki Windows firmasının attığı en büyük adımlardan bir tanesi de, Hotmail hizmetidir. Hotmail, kendinize bir mail adresi açarak arkadaşlarınızla email yöntemi ile mesjalaşabilmenize yarayan bir hizmet. Bugün sizlere tanıtacağımız bu Android uygulaması, Hotmail hizmetinin Android versiyonuna uyarlanmış hizmetidir.

Uygulamayı açtığımız gibi bizi Hotmail’a Hoş Geldiniz! ekranı karşılıyor. Bu bölümü İleri butonuna tıklayarak geçiyoruz. Lisans Sözleşmesi alanını da İleri diyerek geçiyoruz. Ve karşımıza çıkan alana mail adresimizi ve şifremizi yazarak oturum açıyoruz.

Tebrikler ekranını da İleri diyerek geçiyoruz. Karşımıza çıkan bu kısımda ise, uygulama hakkında bir takım ayarları yaptıktan sonra burayı da İleri butonuna basarak geçiyoruz. Yeni çıkan bu kurulum ekranında herkesin kafası karışıyor, acaba bu ekran neye yarıyor? Buyrun;

Bu bölümde dilerseniz mail adresinizde ekli olan kişiler, Android cihazınızın rehberi ile eşitleniyor. Aynı şekilde dilerseniz Takvim hizmetini de bu kısımdan telefonunuz ile eşitleyebilirsiniz.

Son olarak eşitleme bölümüne de İleri diyoruz ve geçiş yapıyoruz. Herşey tamamdır. Artık uygulamada yeni mail atabilir, mevcut maillerinize cevap atabilir veya mevcut mailleriniz üzerinde silme gibi işlemler yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.