Bodrum Tatili

Bodrum Tatili

Limanların birleşmesiyle oluşan Bodrum yarımadası yüksek kalesi ve beyaz boyalı evleriyle görülmeye değer bir sahil kıyısıdır. Denize doğru uzanan dar sokakları ayrı bir hava katar Bodrum’a. Tarih boyunca Bodrum hep paylaşılamayan bir yerdi. Günümüzde da dünyaca tanınan bir tatil yeri. Yatlarıyla doğasıyla bir şekilde hep gündemde olmayı başarıyor ve hak ediyor.

Bodrum yazın olduğu kadar kışında yaşanabilecek bir yer. Doğal güzelliklerinin yanı sıra tarihi bir kültürü de var. Tatil için gelecek her bütçeye uygun tatil seçenekleri sunabilecek donanıma sahip ve mutlaka görülmeye hatta yaşanmaya değer bir yer. Bir gezi rehberi eşliğinde şehri turlayabilirsiniz..

Bodruma gittiğinizde bodrum müzesini ziyaret etmelisiniz ve tabi Bodrum kalesine de gitmelisiniz. (tatil rehberi size yardımcı olacaktır). Gümbetten kalkan tekne turlarına katılarak Akvaryum, Meteor ve Bitez koyunu görebilir Bodrum’a gitmişken tam anlamıyla her yerini gezmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Eğer gece eğlencelerine katılmayı seviyorsanız size; Halikarnas’ı önerebiliriz veya isterseniz sevdiğiniz sanatçıların canlı performans sergilediği kulüplere gidebilirsiniz. Gitmeden Bodrumdan hatıra kalacak küçük hediyeler almak isterseniz Limandaki panayır tam aradığınız yer. (türkiye otelleri)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.