Bu yaz bikinilere mesaj verme zamanı

Bayanların yaz aylarında plajda giydikleri bikinilerin birçoğu erkekler tarafından günümüzde yorumlanmaktadır. Erkekler, bayanların giydikleri çeşitli bikiniler için birbirinden farklı yorumlarda bulunarak bayanları kendilerine göre yorumlamaktadırlar. Bayanlara en çok yakışan, onları en seksi şekilde gösteren bikini çeşidi de Puantiyeli bikinidir. Bu tarz bir bikini giymek, hem klasik olarak sizlerin imajını belli ederken hem de rahatlığa düşkün olduğunuzun da belli bir göstergesi olarak dışarıya mesaj vermektedir.

Bikini çeşitlerinden renkli, çizgili olarak görünen bikinilerinizin mesajı ise; daha renkli bir bayan olduğunuzu, yeniliklere her zaman açık olduğunuzla ilgili olarak kişiliğinizi dışarıya yansıtan bir gösterim sunumudur.

Düz bir bikini giyecekseniz eğer, bu da sizin belirli sınırlar içerisinde bulunduğunuzu ve yaşadığınızı belli ederken, bir yandan da sizin yenilikçi olmadığınızı belli eder.

Beyaz bir bikini ise sizlerin kendinize gerçekten güvendiğinizi belli eden, ortam içerisinde ilgi çekmeyi gerçekten sevdiğinizi gösteren bir anlama gelmektedir. Ayrıca beyaz bir bikini, bayanları en seksi gösteren bikiniler arasındadır.

Trend bikiniler giymeniz, sizlerin yaşam içerisinde özenli ve dikkatli olduğunuzu, zaman içerisinde detaycılığınızı ön plana çıkartıyor.
Çiçekli tarzında ki bikiniler ise masumluğunuzu simgelerken, bir yandan zeki ve tabi ki kendine güvenen bir bayan olduğunuzu simgeleyen bir türdür.

Ayrıca sportif bikini modelleri de ortam içerisinde rahatlığınızı gösterirken, rahatlığınızı hiçbir şeye değişmeyeceğinizi göstermektedir. Dışarıdan gelecek çeşitli taleplere de kapalı olduğunuzu simgeler.

Son olarak klasik bikini giymek ise insanların belirli bir düzen içinde yaşadığını, yeniliklere kapalı ve oldukça klasik bir bayan olduğunu belirtir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.