Bu Yılın En Hit Şarkılarını Dinleyin

Usta yorumcu ve söz yazarları yılın belirli dönemlerinde, yılın hit parçası olabilecek sözler yazarak yorumlaya çalışırlar. Bu yaptıkları her ne kadar sanat olmuş olsa da tüm söz yazarları ve yorumcular bu işin büyük bir bölümünü kazanç elde edebilmek için yaparlar.

Bundan dolayı şarkılarının beğenilmesi, onların o yıl daha fazla satış ve konser yapması anlamına gelir. Son 5 yılın en hit parçalarına göz gezdirdiğimiz zaman listede hep aynı isimleri görürüz.

müzik dinle

müzik dinle

Serdar Ortaç, Demet Akalın, Tarkan gibi usta söz yazarı ve yorumcular bu listede devamlı liderliğe oynayan şarkıcılardır. Şarkıcı isimlerinden de anlayacağınız gibi hit parçaların hepsi pop müzik tarzında olan şarkılardır. müzik dinlemeyi severlerin karşısına bu yıl ise tamamen farklı parçalar çıkarak, beğeni kazanmıştır. Yılın son aylarında beğeni kazanan, hit parçalardan bir tanesi Bülent Ersoy ve Tarkan’ın ortak olarak düet yapıp müzik severlerin beğenisine sunduğu “Bir ben bir Allah biliyor” isimli şarkıdır.

Bülent Ersoy ve Tarkan’a ait olan bu şarkı yeni çıkmasına rağmen birçok müzik market ve müzik sitesinde ilk sıraya oturmuş, herkes tarafında beğenilmiştir. İki güçlü sesin bir araya gelip, böyle şarkılar çıkartması diğer müzisyenlere örnek olacağını umuyor ve bu listede 2 numaralı sırada bulunan yine düet olarak piyasaya çıkan şarkıdan bahsetmek istiyorum.

Şarkı, iki POP sanatçının bir araya gelmesi ile ortaya çıkmış olup, müzik dinlemeyi severlerin beğenisine sunulmuştur. Tan ve Serdar Ortaç’ın ortak olarak piyasaya sürdüğü “Benim gibi olmayacak” şarkısı, zirveye zorlamaya devam etmektedir. Bu şarkıları internetten dinleyebilir miyim? Online müzik dinleme sitelerinden tüm hit parçaları ve usta yorumcu olan Barış Manço dinleyebilirsiniz. Tüm bu hizmetlerden yararlanmak için müzik dinleme sitesi  dan yararlanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.