Büfe Kabini Nasıl Olmalı?

Büfe Kabini Nasıl Olmalı?

Günümüz şartları sürekli gelişen teknoloji ile birlikte değişiyor, yenileniyor… Kabin sanayii de bu değişimlerden etkilenenler arasında. Özellikle teknik bakımdan son derece gelişmiş olan kabinlerimiz, cam elyaf destekli polyester malzeme ile üretilmiş olup, ses ve ışığa karşı izolasyonludur.

kabin

Büfe kabini olarak da kullanılabilecek olan bu kabinler, özellikle ses yalıtımı konusunda fazlasıyla öne çıkmayı başarmıştır. Ses yalıtımındaki başarısının yanında, soğuk ve sıcağı geçirmemesi bakımından da oldukça başarılıdır. +60 derecelik güneş ışığına dayanmasının yanı sıra, -50 derecelik soğuklarda dahi izolasyon sorunun yaşatmaz. Dış malzemesinin üretildiği maddeden dolayı temizliği son derece kolaydır.

Wc kabin olarak da kullanılabilecek bu kabinler, örneklerde de görüldüğü gibi, çok amaçlı olarak kullanılabilir. Kara, toza, suya karşı son derece dayanıklı olan bu kabinleri güvenlikten büfeye ya da wc kabinine varana kadar her türlü amaç için kullanabilirsiniz. Her türlü ortama uyum sağlayan, son derece ergonomik tasarımı olan, kullanışlı, kolay temizlenebilir dizayna sahiptir. Tüm özellikleri düşünüldüğünde, rakiplerine nazaran birçok konuda üstün olduğunu anlamak çok da zor değil.

kabin, wc kabini, büfe kabini

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.