Samsung Bulaşık Makinesi

Bulaşıklarınız Yıkanırken Tasarruf Sağlayın

Teknoloji insanların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Ve artık ileri teknoloji ürünleri sadece işi bitirmeye odaklı değil, gerek duyduğu enerji kaynaklarını en verimli şekilde kullanmak üzere üretiliyorlar. Her mutfağın bitmeyen derdi olan bulaşık sorununu temelden çözen bulaşık makineleri, şimdi tamamen elektrik ve su tasarrufuna önem veren mamüller olarak yapılıyorlar. Bir elektronik devi olan Samsung, ürettiği beyaz eşyalarda tasarruf konusunu her adımda ilerletiyor. Siz bulaşıkları makineye yerleştirip kapağı kapattığınızda onun içinde yaratıcılığın eseri ileri teknoloji çalışmaya başlıyor. Bu, biraz da doğaya saygı.

Az Bulaşık Bile Sorun Değil

Ne kadar becerikli bir hanım olursanız olun bir bulaşık makinesinin kullandığı miktarda ve ulaştığı ısı derecesindeki suyla onun yıkadığı kadar bulaşığı yıkayamazsınız. Bu yüzden bulaşık makineleri ev ekonomisinin en büyük destekleyicilerinden. Samsung bulaşık makinesi ile 14 kişilik bulaşığı uygun programlarla, mümkün olabilecek en hijyenik biçimde yıkamanız mümkün. A+ enerji performansıyla çalışan makineniz voltaj ve düşük su seviye sensörüne sahip. Ayrıca gıda parçalarını algılayan bulanık su sensörünü kullanarak kendi kaç kez ve nasıl yıkacağını bilecek kadar akıllı. Böylece az bulaşıkta bile rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Samsung Bulaşık Makinesi

Samsung Bulaşık Makinesi

Diğer Özellikler

Paslanmaz iç gövde, parmak izi bile tutmayan dış tasarım, geniş LED ekran, çocuk kilidi, çok kolay temizlenen filtre ve ayarlanabilir raflarıyla en büyük servis tabaklarınızı ve tencerelerinizi alabilen genişlikler, hatta üçüncü raf seçeneği Samsung bulaşık makinesi ile mutfağınıza gelecek kolaylıklardan. Bütün e v hanımlarının bu esaslı yardımcısı şimdiformatından seçerek hayatınızı kolaylaştırmayı ve faturalarınızı azaltmayı bekliyor. Pazarlama sektörünün güvenilir ismi olan firma size ayrıca satış kolaylıkları da sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.