Burada güç değil akıl kazanıyor

Klasikleşmiş oyunlardan sıkıldıysanız bir de Strateji Oyunu oynamayı deneyin. Bu oyunlarda zaman, güç ya da beceri değil akıl ön planda. Eğer doğru zamanda doğru hamleleri yaparsanız bu oyunları başarıyla tamamlamamanız için hiçbir sebep kalmıyor. Ancak son derece dikkatli olmanız ve her an planınızı yenilemeniz gerekebilir. Kendinizi gerçek hayatta mücadele ediyor gibi hissetmenizi sağlayacak olan oyunlar yüksek bir tempoya sahip.

En güzel ve en hızlı Strateji Oyunları için adresini ziyaret edebilirsiniz. Klasik oyun anlayışından çok farklı olan bir platformda oyun oynamanın keyfini sürmek için adrese tıklamanız yeterli olacaktır. Son derece kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz oyunlarda tempo asal düşmüyor. Eğlence ve heyecan en yakın iki dostunuz olacak. Çünkü bu oyunlarda hem eğlenecek hem de oldukça heyecanlanacaksınız.
Oyunlara önce Kule Savunma ile başlayın. Bu oyunda bölgedeki en stratejik noktalara kulelerinizi yerleştireceksiniz. Bunu yaparken farenizi kullanabilirsiniz. Peki, neden kuleleri yerleştirmeniz gerekiyor? İşte bu sorunun yanıtını öğrenmek için hemen yukarıdaki adrese tıklayın ve arama bölümüne bu oyunun adını yazın. Oyun karşınızda olacak!

Burada güç değil akıl kazanıyor” üzerine 3 yorum

  1. Kubilay dedi ki:

    Yüzüklerin efendisi oyunu. Mükemmel birşey ya. Zaten yüzüklerin efendisi hastasıyım. Üstüne birde bu strateji ve savaş oyunu eklenince, oynama da yanında yat 😀 😀 en sevdiğim bölüm Ring War ve Hero War

  2. Sinan dedi ki:

    Bu tür oyunlar diğerleri gibi insanın beynini yorup köreltmiyor bence. Çünkü sürekli beyninizi ve hafızanızı tazeliyor.

  3. Hatice dedi ki:

    Önerdiğiniz kule savunma oyununu oynadım. Gayet başarılı, güzel bi oyun. Hem zekanızı güçlendiriyor. Hemde zevk veriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.