Bütçeye Uygun Klima Fiyat Aralığı Serinletiyor

Klima modellerini kullanarak evinizi ısıtabilir, hem de serinletebilirsiniz. Klima ilk olarak kapalı sıcak ortamları serinletmek, daha ferah bir ortam sağlamak üzere üretilmiş olsa da yıllar içinde gelişen teknoloji ile hava sirkülasyonu ve sıcak hava üfleme özelliğine de sahip olmuştur.

Şuanda üretimi yapılmakta olan bütün kaset tipi, salon tipi ve split / inverter klima tipi olan modellerde sıcak – soğuk hava üfleme özelliği vardır. Arçelik kalitesine güvenerek beğendiğiniz klimayı, en uygun klima fiyat ile alabilirsiniz. Klima fiyat aralığındaki uygun rakamlar sayesinde bütçenizi zorlamadan evinizi sıcak yaz günlerinde serinletecek, soğuk kış günlerinde ısıtabileceksiniz.

klima fiyat

klima fiyat

Klima Fiyat Ve Isıtma – Soğutma Sistemleri

Arçelik klimaların teknik ve genel özelliklerinden bazıları şu şekildedir;otomatik iç ünite kurutma fonksiyonu, Jet Cool ( Hızlı Soğutma ), bio aktif karbon filtresi, uyku moduve korozyona dayanıklı goldfin dış ünite vardır.Elektrik kesintilerinden sonra tekrar çalışmave Sağlıklı nem almaözelliği de bütçenize uygun olan klima fiyat aralığında bulunan modellerin özelliklerindendir.

Bu özelliklerin yanı sıra birde; B Enerji Sınıfı-Soğutma, C Enerji Sınıfı-Isıtma, ses seviyesi – iç Ünite (dBA) 39, ses seviyesi – dış ünite (dBA) 55, heatpump ısıtma tipi mevcuttur. Klima fiyatlarındaki indirimlerden yararlanırken mutlaka sağlıklı nem alma özelliğine sahip olmasına önem verin.

Arçelik kalitesinde olan bütün klima modellerinde bu özellik vardır. Modern tasarımlara sahip olan, hızlı soğutma özelliği de evinizin havasını anında değiştiren klima modellerinin fiyatları hakkında detaylı bilgiler için http://www.arcelik.com.tr/klimalar-inverter-klima.htmladresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.