Çay ile zayıflama

Çay ile zayıflama

Naturel yöntemler ile kilo vermek isteyen aşırı kilolu bireyler için zayıflama çayı uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir.Hergün içeceğiniz zayıflama çayı ile siz de muhteşem bir vücuda sahip olabilirsiniz.Özellikle kilo verdiren çayların doğal olması nedeniyle bir çok sayı da obez hastası ve aşırı kilolu insanlar tarafından da tüketilmektedir.

İlk olarak sizlere kilo vermemizi sağlayan çayların hazırlanışı ve kullanım talimatı hakkında kısa bir bilgi verelim.Tüm doğal bitkisel çayların doğru bir şekilde suda demlenmesi gerekir.Çay aşırı ısınma ve kaynama sonucu bütün vitaminini ve özelliğini kaybedebilir.

Çay zayıflatır mı?

Aynı zaman da bitkisel zayıflama çaylarının kısık bir ateş teması ile demlenmesi size hiç bir olumlu etkisi olmayabilir.Bu sebep yüzünden kesinlikle kilo verdiren çayların hazırlanışını lütfen basite almamanızı tavsiye ediyoruz.

Doğal kilo verdiren çayın malzemeleri 30 gram arpa,30 gram mısır püskülü ve 30 gram ayrık köküdür.Bu malzemelerin tamamının 30 grama denk olmasına önem vermeniz gerekiyor.Tüm malzemeleri bir litrelik su kabına boşaltın ardından içine su ekleyip 10 dakika karışımı ısıtın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.