Çocuk Kilitli Mikrodalga Fırın Tehlikeyi Önlüyor

Mutfaklarda en çok ihtiyaç duyulanlar arasında yer alan mikrodalga fırınlar sayesinde yemekler eşit derecede, kurumadan, yanmadan, tadını kaybetmeden ısınabiliyor.

Ateş üzerinde ısınan özellikle de ocak üzerinde bir kap içinde ısıtmak istediğimiz gıdalarımızda ciddi anlamda bir lezzet değişikliği oluyor.

Ciddi anlamda değişen yemeklerin lezzetlerinden ötürü, bir türlü keyif alamıyoruz. Mutfağımızda soğuk yemeklerimizi ısıtmak için mikrodalga fırın kullanabilirsiniz. Grundig kalitesine güvenerek mikrodalga fırın kullanabiliriz.

mikro dalga fırın

mikro dalga fırın

Mikrodalga Fırın Ve İç Aydınlatma Özelliği

Grundig kalitesine güvenerek alacağınız mikrodalga fırın teknik özelliklerinden bazıları şu şekildedir;   Inox renk, 800 Watt mikrodalga çıkış gücü,otomatik pişirme fonksiyonu (6 program), 5 ayrı güç seviyesi, elektronik kontrol ve dijital gösterge, 20 lt iç hacim, hızlı ısıtma fonksiyonu, çocuk kilidi, iç aydınlatma, uygun mikrodalga çerçevesi (GMK 2000 I-opsiyonel), YxGxD 282x470x377 (gireceği yer ölçüleri) bu özellikler almayı düşündüğünüz mikrodalga fırın modelini diğer bütün teknoloji markalarından daha farklı bir konuma getirmiştir.

Portatif bir üründür. Mutfağınızın her yerinde kullanabilirsiniz. Ve hatta evinizin uygun olan bölümlerinde de bulundurabilirsiniz. Eğer mutfağınızda yer yok ise balkonunuzda bu ürünü kullanarak, yemeklerinizi ısıtabilirsiniz. Mikrodalga fırın, iç aydınlatma özelliği ve cam kapağı ile sizlere ısınmakta olan yemeğinizin hangi aşamada olduğunu göstermektedir. Süre zamanlayıcısı vardır.

Yemeğinizi ne kadar süre ile ısıtmak istiyorsanız zamanlayabilirsiniz. Süre dolunca zil sesi ile uyarı vermektedir. Mikrodalga fırın içinde 360 derece dönebilen bir tabak vardır. Bu dönen tabak sayesinde yemeğiniz, fırın içinde ısıtacağınız gıdanızın her yeri eşit derecede ısınacaktır. Mikrodalga fırın hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden ürün fiyatını öğrenebilirsiniz, ürün görselini görebilirsiniz. Edindiğini bilgiler doğrultusunda karar verebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.