Çocukların ilgi odağı Ben10

Çocukların severek izlediği Ben10 çizgi filmi ilk olarak Aralık 2005’te gösterime girmiş ve ABD başta olmak üzere tüm dünyada sevilerek ilgi ile izlenmiştir.

4 sezon şeklinde yapılan çizgi film bittikten belli bir zaman sonra Alien Force adı ile yeniden yayınlanmaya başlanmış ancak bu kez ben10’dan 5 yıl sonrası anlatılmaktadır. Bu arada kahramanımız ben10 büyümüştür.

ben10 Jogos

ben10 Jogos

Bundan sonra da film olarak çekimleri yapılan ben10 çocuklar kadar çocukluğunu onunla büyüyerek geçiren gençler arasında da halen popülerliğini korumakta ve oyunları tüm dünyayı çizgi film ve filmleri gibi kasıp kavurmaktadır. Ben10 oyunlarının tamamını adresinden oynamak mümkündür. Site isminden de anlaşılacağı üzere ben10 oyunlarına öncelik vermektedir.

Özellikle Ben10 jogos, Jogos do ben10 başlıkları altında toplanan oyunlar ben10 hayranları için bulunmaz bir arşiv de oluşturmaktadır. Başka hiçbir sitede bu kadar çok ben10 oyunun bir arada bulunması mümkün değildir. Hayranları için özenle hazırlanan site de tabi ki de farklı kategorilerde farklı flash oyunları da yer almaktadır.

Çocukların ilgi odağı Ben10” üzerine 3 yorum

  1. Can dedi ki:

    Ben10 gerçekten ilk çıktığından beri çocukların ilgi odağı olmayı başarmıştı. Oyunları da zaten ayrı bir zevk veriyor. Teşekkürler. 🙂

  2. Seçkin dedi ki:

    Çok seviyorum ya bu tür oyunları. Site de çok iyiymiş. Oyunlar kolayca bulunabiliyor. Teşekkürler yazınız için. 🙂

  3. Yılmaz dedi ki:

    Kaliteli paylaşımlar var verdiğiniz sitede. Benimde kardeşlerim çok sever bu tür oyunlar. Onlar oynarken arada bende oynarım. Bu sitede gerçekten çok iyiymiş teşekkürler. 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.