Dekorasyonun gizli kahramanı

Evlerinizin dekorasyonunda aktif rol oynayan fakat çok fazla yer kaplamayan perde, pencerelerimizin olmazsa olmazıdır. Perdeler, evlerimizin artık dekorasyonun temel taşlarından birisi olduğundan parçalar arasındaki uyumun içerisinde sayılması gerekir. Bulunduğu yere göre, kullanım kolaylığı, görünüş ve temizlene bilirliği göz önünde bulundurarak seçilmesi en doğru seçimdir.

stor perde modelleri

Bayanların dekorasyonda yaptığı değişiklikler ile bir çok perde modeli de gün yüzüne tekrardan çıkmaktadır. İkinci dünya savaşının karmaşık havasından uzak olan cumbalı ve şirin evlerde güneşin ışıklarına karşı korunmak için yapılan stor perde modelleri şuan yeniden canlanmıştır. Stor perde fiyatları da uygun olması tercih edilmesi için en önemli sebeplerden birisidir. Kullanım kolaylığı açısından da avantaj sağlar.

armoni stor perde modelleri

Stor perde yapısına benzer fakat zebra perde olarak adlandırılan ve bazı temel özelliklerinin farklı olan bu perde modeli de bayanların günümüzde kullandığı en çok modellerden birisidir. Zebra perde modelinde, kaset sistemi gibi fakat dokunmuş kumaştan oluşmaktadır. Armoni perde tarafından sunulan bu ürünleri yakından incelemek ve fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilmek için adresini ziyaret edebilirsiniz.

stor perde uygulaması

Dekorasyonun gizli kahramanı” üzerine 3 yorum

  1. Nilau dedi ki:

    Bence perdeler gizli kahraman falan değiller. Direkt olarak evi güzel gösteren ana öğrelerden birisi. Onlar olmazsa tüm dekorasyon çöpte.

  2. Muhammed dedi ki:

    Bu tarz yazılar sebebiyle eşlerimiz yok şu pede güzel, yok bu perde tam yatak odamıza uygun diyerek dünyanın parasını harcatıyorlar bize.Yapmayın yahu…

  3. Aliye dedi ki:

    İkinci resimde yer alan perde gerçekten hoşmuş. Ancak memur olmamız ve durmadan ev değiştirmemiz tam anlamıyla bir perde sahibi olmamızın en büyük engeli.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.