Denizli kız yurtları

Ülkemizde kız çocuklarının sürekli baskı altında olmaları ve okudukları zamanlarda üniversiteyi kazanma hayaliyle yanıp tutuşmalarının tek nedeni ailelerinin baskılarından kurtulmak istemeleridir.

Ailelerinden uzakta istediklerini yapabilecekleri düşüncesi, kız çocuklarının daha çok çalışarak üniversiteyi kazanmaları daha kolay oluyor fakat üniversite okurken durum değişebiliyor.

Kız çocuklarına yapılan bu baskılar, çocuklarınızın sizlerin okula yerleştirmenizin ardından nerede olduğunu neler yaptıklarını bilemeyeceğiniz ve sizlere çocuklarınızın yalan söyleme gibi şeylerle sizleri atlatarak içinizin rahat olmasını ve sizin kendisini rahat bırakmasını istemektedir.

Artık Denizli kız yurdu bünyesindeki kız öğrencilerin nereye gittikleri nerde oldukları gibi konularda daha duyarlı olarak her an çocuklarınızı takip altına alarak çocuklarınızın güvenliğini sağlamaktadır.

Denizli kız öğrenci yurdu, kız çocuklarının çevredeki erkek öğrencilerin veya düzenlenen partilerdeki kişilerin kötü emelleri düşünceleri olduklarını bildikleri ve ailelerin bu durumda ilgilenemeyeceklerini bildikleri için sizlerden daha sıkı bir şekilde öğrencinin kontrolünü sağlamaktadır. Kız çocuklarınızı Denizli kız yurdunda güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.